Türkçe / English
 •  

   

  TEMİZLİK HERŞEYDİR!!!

   Faaliyetlerimiz arasında önemli yer tutmaktadır.

  Ofis temizliği: Bütün çalışanlar, sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve sağlıklı olmasını arzular.

  Bunun en önemli nedeni, vaktimizin evimizden çok işyerimizde geçmesidir.

  Temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve sağlıklı bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

  Asist Temizlik ve Servis ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. 

  Periyodik temizlikte, hafta içi her gün 18:00-21:00 saatleriarası ve/veya haftasonu 13:00-17:00 arası temizlik elemanlarımız  devamlı olarak ofisinizi temizlemektedir.

  Temizlik saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir.

  Asist Temizlik ve Servis olarak bizler müşterilerimizin çalışma ortamlarını önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz.

  OFİS TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

  Ofisiniz günlük olarak ya da istediğiniz aralıklarla temizlenmelidir. Tüm çalışma masaları silinmeli, masa üstündeki aksesuarların tozu alınmalıdır.

  Ayrıca ofisin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. Camlarınız istediğiniz periyotlarda silinmeli ve iç camlar en az haftada bir silinmelidir.

  Haftada bir mutlaka detaylı genel temizlik yapılmalıdır. çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir

  Petekler ve jalûzilerin tozu alınmalı, dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi ofis ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli hijyenin sağlanması gerekmektedir

Copyright © 2011 Asist Group. Design by H&B Validated by HTML Validator (based on Tidy)